Kaan Yıldırım ile ayrıldılar mı? Pınar Deniz açıkladı

Kanal D’nin final yapan dizisi ‘Yargı’da Ceylin karakterine hayat veren ünlü oyuncu Pınar Deniz, geçtiğimiz akşam marka yüzü olduğu dondurma markasının davetine katıldı.

Gazetecilerle bir araya gelen Deniz, evine bir dondurma dolabı gönderildiğini söyleyerek; “Evime bir dondurma dolabı gönderdiler ve o kadar çok dondurma yiyorum ki… Dondurma dolabı sıfırlanmak üzere” açıklamasını yaptı.

“YAZIN HER YERDE BENİ GÖRECEKSİNİZ”

‘Yargı’ hakkında konuşan güzel oyuncu, “Üç sezonluk bir iş. Harika bir şekilde sonlandırdık ve takdir edersiniz ki yorulduk biraz. Biraz dinlenip tatil yapacağım. Şu an projeler geliyor ama hemen bir şey yapmayı düşünmüyorum. Yazın bol bol gezeceğim ve her yerde beni göreceksiniz” dedi.

Gazetecilerin, “Aksiyonlu tatiller sever misiniz? Paraşütle atladınız mı hiç?” sorusuna gülerek yanıt veren ünlü isim, “Ben hiç o insan değilim. Ben sakin bir tatil taraftarıyım. Kültürel faaliyetlere katılayım onu istiyorum. İşimde risk alıp, günlük hayatımda daha sakin durmaya çalışıyorum” diye konuştu.

“AROMA TERAPİ KURSLARINI ARAŞTIRDIM”

‘Yargı’nın ardından başka aktivitelerle keyif yapmak istediğini söyleyen Pınar Deniz, “Şan dersi ara ara alıyordum, belki oraya yönlenirim. Bir gün kalkıyorum bateri çalmak istiyorum, bir sonraki sabah tenis oynayacağım diyorum, ondan sonraki sabah da seramik yapacağım diyorum. Dün mesela aroma terapi kurslarını araştırdım” diyerek güldü.

“ÖZEL HAYATIMIZI GÖZ ÖNÜNDE YAŞAMIYORUZ”

Önümüzdeki aylarda nikah masasına oturmaları beklenen sevgilisi Kaan Yıldırım ile haklarında sık sık ayrılık haberleri çıkan Deniz, aşk soruları karşısında ise şu açıklamayı yaptı:

Özel hayatımızı çok göz önünde yaşamıyoruz. Bu iddialar neden çıkıyor, anlamıyorum. Çok da ilgilenmiyorum aslında.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir